BigStavby Nabízíme široké spektrum stavebních prací..

Nezříkáme se malých zakázek a drobných stavebních prací požadavku zákazníka. Zaměření zakázky a vypracování cenové nabídky je zdarma.

Stavební firma Big Stavby vznikla 1.2.2014, disponuje vlastními stroji, ostatní mechanizací využívané ve stavebnictví a kvalitním personálem. V průběhu následujících let si firma získala řadu spokojených zákazníků, kteří opakovaně využívají naše služby.

Naše reference Kontakt

Umíme všechno.

Zabýváme se veškerými stavebními činnostmi a to: stavby na klíč, pokrývačské práce, tesařské, klempířské, zednické a hydroizolační práce.

Vlastní vybavení.

Vlastní technické vybavení společnosti zaručuje bezproblémovou realizaci zakázek. Společnost disponuje veškerým nářadím.

Správný přístup.

Nezbytným předpokladem maximálního uspokojení potřeb zadavatele a jeho dlouhodobé spokojenosti je korektní přístup a kreativní myšlení.

BigStavby STAVBY A REKONSTRUKCE

Od hrubé stavby až po poslední detail v interiéru. Ať se jedná o dům, byt, či komerční prostor, vše zařídíme s naším týmem k Vaší spokojenosti.

Kontaktujte nás

Design je důležitý

jsme schopni váš dům, či půdu nejen navrhnout do posledního detailu, ale také postavit s minimálními odchylkami od prováděcí dokumentace.

Nenáročný

Ekologický

Moderní

Nadčasový

Jednoduché kroky Pracovní procesu

1

Design

2

Výkres

3

Detaily

4

Stavba

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat, zeptat se nebo využít našich služeb.